Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2016, 09:19   #1
Lomir
 
Lomir's Avatar
 
Reputacja: 1 Lomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputację
[DnD 3.5 FR] Na szlaku po chwałę i bogactwo - rekrutacja dodatkowa

"ZBROJNY POSZUKIWANY!"

Witam wszystkich zainteresowanych rekrutacją dodatkową do mojej sesji DnD "Na szlaku po chwałę i bogactwo"

W związku z wykruszeniem się jednego z graczy postanowiłem dobrać jedną chętną osobę, którą wcieli się w rolę drużynowego machacza mieczem i osłaniacza swoim ciałem - inaczej mówiąc zbrojnego.

Wszystkich zainteresowanych odsyłam do oryginalnej rekrutacji ->[DnD 3.5 FR] Na szlaku po chwałę i bogactwo

Jeśli chodzi o technikalia to nic się nie zmieniło, postać tworzycie wg. wymagań z pierwszego naboru. Jak wspomniałem ograniczam klasy postaci do tych bardziej wytrzymalszych i stojących w pierwszym szeregu podczas walki, ale fajnie by było jakby taka postać nie była betonowym klocem tylko miała jakąś głębię. Walk w sesji jest (moim zdaniem) nie za wiele (ale są, i bolą innych graczy, więc "tank" jest potrzebny), więc jeśli ktoś planuje zrobić jednowymiarową postać, która poza potyczkami nie będzie miała za wiele do powiedzenia to będzie się tutaj nudzić. Nie polecam

Postać powinna też pasować fabularnie, wiecie, żeby nie było, że nagle z malutkiej wioski, której nie ma nawet na mapach wyskakuje paladyn w lśniącej zbroi Oczywiście taka klasa może być, ale niech fabularnie to będzie wyjaśnione, że to po prostu głęboko wierzący w swojego boga wojownik. Ot, taki przykład podaję.

Po więcej informacji odsyłam do oryginalnej rekrutacji.

Link do komentarzy w sesji -> [DnD 3.5 FR] Na szlaku po chwałę i bogactwo - komentarze
Link do sesji -> [DnD 3.5 FR] Na szlaku po chwałę i bogactwo

Całość naboru to tzw. "szybki szpil", czyli termin zamknięcia jej wyznaczam na tą niedzielę (20.03.2016 r.), powiedzmy zgłoszenia do 20:00.

Nie decyduje kto pierwszy ten lepszy, ale jakość KP, zgodnie z tym co pisałem w oryginalnej rekrutacji.

Uprzedzam o możliwości zakończenia rekrutacji przed czasem, w przypadku otrzymania zadowalającej mnie KP.

Zapraszam, polecam tego allegrowicza, czy coś



Otrzymane KP:

Jaśmin - KP fabularna, KP mechaniczna - brak
Nightcrawler - KP fabularna - brak, KP mechaniczna
 
__________________
Może jeszcze kiedyś tu wrócę :)

Ostatnio edytowane przez Lomir : 19-03-2016 o 08:53.
Lomir jest offline