Wątek: [Kult] Kąty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2007, 23:19   #35
Kmil
 
Reputacja: 1 Kmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetny
Sara i Edward Peterson



Próbowała stanąć na nogach wysiadając z samochodu, zachwiała się i upadła na kolana. Nogi miała jak z waty. Jej ubranie było w nieładzie a bielizna rozcięta scyzorykiem napastnika. Jeszcze raz spróbowała się podnieść, przytrzymując się samochodu. Rozejrzała się i zobaczyła go znów, jej ciałem wstrząsnął dreszcz. Zbir oddalał się chodnikiem, nie tak ona wyobrażała sobie jego ucieczkę. Szedł chodnikiem spokojnie, powoli i spacerkiem. To profesjonalista, wie, że zanim ktoś zareaguje on będzie miał dużo czasu, aby się oddalić do czasu przyjazdu ewentualnej policji.
Zauważyła swego męża leżącego między drzwiami wejściowymi a samochodem. Z jego uda sterczała rękojeść sztyletu. Nogę miał całą we krwi. Patrzył na nią nieprzytomnym wzrokiem, był bardzo słaby. Podczołgała się do niego, nie wiedziała, co robić. W domu był telefon, muszę chyba wezwać pomoc, łzy cisnęły jej się do oczu…
 
__________________
Pośród ludzi stoję ,
Lecz ludzie dla mnie drogi nie wydepczą
I nie z ich myśli idą myśli moje.
Kmil jest offline