Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2007, 02:38   #26
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
hmmy... do niedawna tworząc postać zawsze jej charakter, był moim charakterem, lub minimalnie inny. Jednak na ostatniej sesji, niestety miałem okazje grać z takową drużyną :/ która uznała, że moja postać jest nudna, bo taka zwyczajna, kiedy oni zawsze rzucali się jak to wojownicy do boju, gdy tylko pojawił się wróg, mieli mi za złe, że nie biegłem razem z nimi i uznali za beznadziejną strachliwą postać :/ taka prawda, że moja postać nie przykładała ogromnej wagi do drużyny, pomijając fakt, ze poznaliśmy się w celi :P więc fakt, że zawsze chętnie szedłem z tyłu i narażałem ich na niebezpieczeństwo mi nie rpzeszkadzał :] no ale nic, od tamtej pory pomyślałem, że tworząc postać skupie się troche bardziej na jej charakterze. Tworząc jej historie przykładam dużą wage do tego, jak jego wczęsniejsze przygody zmieniły mu nastawienie do świata. Dzięki temu moge się spokojnie wypiąć, wrazie czego na takich graczy i powiedzieć "taka jest moja postać i już, bo to i tamto" i skoro to będzie miało jakieś wytłumaczenie, dlaczego reaguje tak a nie inaczej, to nikt nie ma prawa się czepiać :]
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem