Wątek: [Sesja] Pan
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2007, 09:14   #184
Sir_herrbatka
 
Reputacja: 1 Sir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputacjęSir_herrbatka ma wspaniałą reputację
Alvari spojrzał na Margda znużonym wzrokiem po czym faktycznie przysiadł się do górnika. Pytanie zirytowało go bardziej niż dał po sobie znać, zresztą ciężko nie było zgrzytnąć na zębami po tym z jaką reakcją się spotkali i tym pytaniu.

Mimo to odpowiedział spokojnie:

-Wymyśliliśmy wiele rzeczy... O choćby ja opracowałem plan którego cała istota opierała się na użyciu tego całego zarządcy jako przynęty. Przy odrobinie szczęścia cokolwiek siedzi w kopalni może odgryzie mu głowę... Z całą pewnością jest to jedyny sensowny plan jaki udało mi się wymyślić bo przynajmniej udaje się w nim pozbyć Lamberta. Ale oczywiście wymyśliliśmy też wiele innych rzeczy. Choćby to że tutejsi górnicy nie chcą sobie pomóc i ogólnie są durniami, oraz to że powinniśmy byli od początku rozmawiać z tobą...

Więc może opowiesz nam coś o tej całej sytuacji byśmy mogli wymyślić jeszcze więcej?


Alvari rozparł się na krześle, kładąc dłoń na lewym przedramieniu i spokojnie oczekiwał czegoś więcej niż dostał do tej pory.
 
__________________
Arriving somewhere but not here
Sir_herrbatka jest offline