Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2016, 20:32   #51
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Marwald po ucięciu sobie małej rozmowy ze staruszką postanowił sprawdzić to co usłyszał. Było to coś o magii i kościach. Egon zaczął mówić, że jego towarzysz wraca, a Marwald postanowił jeszcze sprawdzić ten fakt o którym wspomnieli jego towarzysze:

- Synu. - zwrócił się do Feliksa - czy możesz wskazać nam gdzie ta czaszka, chętnie bym na nią spojrzał, nasza panienka Viktoria z pewnością nie odmówi mi pomocy. - uśmiechnął się, po czym spojrzał na babuszke.

- Victorio może pomożesz mi sprawdzić to z czym towarzysze mają problem. Jak słyszysz znaleźli jakiś kości i podejrzewają, że może chodzić o magie, nikt lepiej się na niej nie zna jak Ty. - po tych słowach złapał babuszkę za ramię i skierował się w stronę wspomnianej dziwnie wyglądającej czaszki.

Idąc zapytał z ciekawości:

- Panienko, znasz potężne zaklęcia, a czy nie znasz zaklęć aby odnowić jakąś część ciała? ... Przeto widziałem na własne oczy jak leczyłaś naszych, nie możesz wrócić swej ręki? Jak to się stało, że ją straciłaś ? - dodał z empatią.
 
Inferian jest offline