Wątek: Benesburg
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2007, 10:26   #12
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Lev i Haldir
Człowiek zmierzył wzrokiem elfa, po czym powiedział.
-Wiem mniej więcej ile zajmie mi przejście kilometra. Moi zwiadowcy patrolują teren a na razie chcę pogonić wieśniaków do robienia palisady i prowizorycznych umocnień. Ja z moimi ludźmi zaraz się tym zajmiemy. Jeszcze jakieś pytania?
W karczmie zapadła cisza. Przyjrzeliście się gromadzie najemników. Każdy z nich był dobrze uzbrojony i sprawiał wrażenie jakby zabicie było dla nich jak splunięcie. Waszą uwagę przykuł Norsmen, który nie miał koszuli a cały jego tors i ramiona były pokryte tatuażami. Na plecach miał dwuręczny topór.

Niha'i
Na podwórzu są tylko kury. Po chwili dostrzegasz jak ktoś idzie w Twoją stronę. Jest on niski jak krasnolud, jednak nie jest tak barczysty.
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline