Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2016, 23:04   #626
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Michael wszedł do środka i wreszcie przedstawiono mu wszystkich. Z każdym się przywitał i usiadł sobie na parapecie okna. Obserwował i słuchał.

-Ehm.- Zaznaczył iż coś chce powiedzieć kiedy już wszyscy zaczęli zajmować się sobą.
-Marcus. Czemu tak się darłeś na Cas? Przecież śladu nawet nie ma. Dziewczyna i tak sporo przeżyła w tej umbrze z tego co słyszałem.- Rzucił spokojnie do rosłego gościa.
-Poza tym, myślę że lekarz by chciał leprze warunki do pracy niż te co oferujecie. Ja bym w paroletnim kurzu bym nikogo raczej nie zszywał.- Wzruszył ramionami.
-A przy okazji Chris. Podobno komórki są kontrolowane a Ty od tak dałeś namiar na tą miejscówkę. Mam nadzieję, że masz ją jakoś zabezpieczoną?- Odwrócił się do Wolfa, który właśnie skończył rozmowy.
 
Hakon jest offline