Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2016, 23:38   #627
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację


- Nie wiem - kotołak odpowiedział kruczycy. - Muszę zająć się sprawami klubu. Mam niejasne podejrzenie, że może się to jakoś łączyć z tym całym burdelem w mieście. Zresztą do pająka nie wracam, a impreza szykowana na elfy i tak nie dziś. Pobuszuję po przedmieściach. Wiesz, muszę też jednego srebrnego obiecanego cuśka wykombinować - spojrzał na nią z miną chomika.

- Nic nie wiem o tym by była jakoś zabezpieczona. Kupiłem parę godzin temu w salonie - zaciągnął się zerkając z lekkim uśmiechem na Michaela. - Wyjebane mam i tak nas permanentnie inwigilują. Posiedzisz w tym dzień i też ci będzie to powiewać. - Pokiwał głową z troską wobec uroczego zmartwienia nowego członka grupy. - A ty też chirurg? - zainteresował się i znów zaciągnął szlugiem. - W kurzu nie, ale bez kurzu to byś pozszywał? Trzeba było mówić.


 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"
Leoncoeur jest offline