Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2016, 22:12   #222
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Hej! To znowu ja dyżurny pytacz.

Mój gracz, wojownik, człowiek 6 poziom chce to wziąć
Strength of a Warrior (3.5e Feat) - D&D Wiki

Atut w porządku tylko nigdzie nie podano źródła. Jest dość potężny i mam podejrzenia, że to jakaś fanowska twórczość lub jakiś nieuznany dodatek. Jakimś wybitnym specjalista nie jestem więc pytam.

Drugie pytanie to w sumie chcę się upewnić. Czytałem tu na temat wyceniania rzeczy. Nie mogę znaleźć niestety notki, bo wyszukiwarka działa jak działa.

Z tego co pamiętam magiczne bronie, zbroje i przedmioty sprzedawało się za połowę wartości. Za 100% sprzedaje się surowce, dzieła sztuki, wierzchowce itp.

Problem powstał bo jeden z moich graczy twierdzi, że magiczne przedmioty sprzedaje się za 100% ceny. Ja coś źle zapamiętałem czy on?

Trzecie pytanie. Jeden z graczy roił mi pewien atut dla kapłana działający tak, że dotykiem można było leczyć do połowy HP pod warunkiem, że miało się jakiś niezużyty czar leczący przynajmniej 2 poziomu. Może ktoś zapodać link?
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!

Ostatnio edytowane przez Ulli : 22-03-2016 o 22:51.
Ulli jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem