Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2016, 20:27   #57
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
- Co tam chłopaki? Kurewsko daleko was wywiało. Jeśliście tu są na wycieczkę, to mogę wam robić za pierdolonego przewodnika. Za stówę mogę wam obiecać, że nie odparzycie sobie tyłków na tym jebanym zadupiu.

Kobieta nie była w typie Rohena. Doceniał jej drapieżny wygląd wolał jednak inny typ. Slevin powinien natomiast być zachwycony. O ile potrafi coś z fachu najemnika.

- Nie wiem kto chciałby zwiedzać takie miejsca.-rozejrzał się po pustkowiu. Choć doskonale wiedział, kto chciałby takie miejsca przeglądać. Łowcy artefaktów, awanturnicy i wszelakiego typu szabrownicy. Legendy o Sith przyciągały wielu... - Każdy jest tu zapewne w celu zarobkowym. My również. Jeśli jesteś dobrze poinformowana i konkretna, na pewno się dogadamy. Szukamy pewnej osoby. Na dobry początek chciałbym wiedzieć czy wiele jest ruin w okolicach Dreshdea? -włączył na datapadzie zdjęcie Qltarza. - Widziałaś go może? Wielu jest przewodników takich jak ty którzy mogli go zabrać do okolicznych ruin?

Zadał proste pytania. Od czegoś trzeba było zacząć poszukiwania. Najlepszym wyjściem na początek będzie sprawdzenie okolic w jakich zaginął padawan.
 
Icarius jest offline