Wątek: Bezludna Wyspa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2007, 23:38   #159
Lavi
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 1 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Terry Bogard

Słuchałem uważnie i rozglądałem się dookoła po czym patrzyłem na Veronique. Chad mi mówił że najważniejszy jest kontakt wzrokowy jak rozmawia się z kobietami. Kurde chciałbym umieć tak rozmawiać z kobietami jak on. Zawsze gdzie byliśmy w jakimś nowym miejscu on musiał podrywać jakąś kobietę. Dobrze że często dawał mi wykłady których nie lubiłem, chociaż coś z nich zapamiętałem. Wspomniała coś o kryptologi, pomyślałem przez chwile po czym stwierdziłem że nie mam pojęcia co to jest, więc zapytałem:

- Kryptologie mówisz, a co to takiego właściwie jest ? - zapytałem z zaciekawieniem i spojrzałem na nią.

- Jesteś z Francji tak ?!? Byłem tam wraz z moim bratem na turnieju. Piękny kraj, wszędzie ładne widoki, masa życzliwych ludzi i piękne budowle, ale najbardziej podoba mi się wasz język. Zawsze chciałem nauczyć się mówić po francusku. - dodałem uśmiechając się i patrząc jej głęboko w oczy.

- A właśnie co cię skusiło na rejs statkiem ? - byłem ciekaw czy był jakiś inny powód na rejs tak młodej kobiety niż tylko wycieczka.
 
__________________
"I never make the same mistakes twice" -- by Me :P
Lavi jest offline