Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2016, 23:50   #31
Martinez
 
Martinez's Avatar
 
Reputacja: 1 Martinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputację
Nie otwierajmy tej szafy z gustami co do systemów. Bo się zacznie Ja bardzo sobie chwalę Uniwersalną Mechanikę, choć nieco podrasowną. Polecam też banalnie proste Storium (które obecnie testuję) Nieważne.
Jeśli to czas na jęczenie, to ja pojęczę o tym, że za dużo nas takich samych. Coś czuję, że sobie będziemy w kompetenta włazić. Prócz Maxa wszystko szerokie w uszach, głodne mordu i napakowane. Gdyby było 6 slotów do objęcia o różnych klasach - byłoby bardziej różnorodnie i wszechstronnie.
Jestem natomiast pod wrażeniem, jak nasz MG operuje tu niebanalną jak dla mnie nomenklaturą S-F. Gratki Bardzo wciągające opisy, a magnetyczny pył naprawdę niezły.
No ale:
1. Zgadzam się na buszowanie w statach.
2. Dla hecy, czy MG może rzucić czy Boris się zbudził. Prawdopodobnie powinien, ale wolałbym zdać się na los
 
Martinez jest offline