Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2016, 17:09   #34
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
- No dobrze Panie i Panowie, dyskusja zamarła a czas leci. Ja naprawdę nie mam czasu na wasze fochy i zastanawianie się, albo robimy tę rewolucję, albo nie! Za kilka dni będzie kolacja dla gości, będziemy świętować, więc proszę bardzo albo się wybuziaczkować na "przepraszam", albo z grubej rury konkret dowody przedstawić na to, kto psikusy w kuchni robi i odkręca wieko od solniczki, przypala bigos i używa mrożonego makaronu do rosołu! - walnęła pięścią w stół i podciągnęła obsuwające się w dół rajstopy. Wyjęła szczotkę, aby blond włosy były proste i lśniące, jak Pan Edward.

- Zwracam się z prośbą do Sanepidu Pana Gandalfa o sprawdzenie Pana Pottera, a jeśli to zostało już uczynione, to trzeba sprawdzić Pana Putina. Piwniczce z Winami firmy Elron zaś, radzę uważać na to, komu wino sprzedaje, ponieważ Balrog może mu wywalić z dyśki i zajebać całe zapasy, jesli ten się nie skapnie i pierwszy mu nie przywali z dżentelmeńskiej rękawiczki.
Idąc dalej, proszę bardzo Pana Pottera o wyjaśnienia, o które już prosiłam wcześniej. Pana Macierkiewicza zaś, aby uargumentował swój głos czymś sensownym i konkretnym, bo od pierdolenia to my mamy Milenkę. Pana Putina zaś o to, z jakiej racji oddaje głos, czyżby foch i urażona duma? Bo jeśli tak, to to poniżej poziomu Zielonego Restauratora, wygląda jak próba odwrócenia uwagi.
Krowo przeterminowana fioletowo, Twoim zdaniem kto tutaj jest bardziej winny, Pan Macierkiewicz czy Putin i dlaczego? Poproszę o Twoją analizę również a propos Pana Pottera, na którego głosowali wszyscy prócz dwóch mafiozów, co według mnie jest podejrzane aż na 98%. Tym bardziej, że wśród tych mafiozów był jeden, co głos jego liczył się podwójnie i powinien skorzystać z okazji łatwego linczu, a nie obciągać Potterowi jak Milena za dżinsy - przepraszam dziecko, że tak o Tobie, ale ten burdel co tutaj się wyprawił to tak się kojarzy, hohoho
- zaśmiała się tubalnie Gesslerowa.


- Ostatnia zaczepka leci do Jokera; co Ci ten Gollum przeszkadza, zamiast zająć się poważnymi sprawami? Też masz coś do ukrycia, że odwracasz kota ogonem?
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline