Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2016, 13:21   #38
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ja myślałem o postaci Malkava wyroczni przekonanego że bogowie z nim rozmawiają a Loki próbuje go zmusić do przyspieszenia Rangaroku. Myślałem żeby mu dać zalety Spirit Mentor (3 pt. Merit) Mystic Ability (2 pt. Merit): a wady Confused (2 pt. Flaw) Absent-Minded (3 pt. Flaw):

Musiałby uciec do lasu bo nie byłby wstanie funkcjonować i tam by go dopadł stwórca. Postać żyłaby jako pustelnik którego karmią wieśniacy w zamian za przepowiednie.

Fajnie by było wreszcie odegrać poważnego Malka z zaburzeniem chyba wziąłbym Magical Ideation. Ale zrozumiem jeżeli sienie zgodzisz bo te zalety są trudne w prowadzeniu zawsze mogę zrobić charyzmatycznego Bruhe któremu stwórca zabił rodzinę i szuka zemsty :P

A jeżeli przejdą lata 90te to chodzi mi po głowie postać Torreadorki inspirowaną Deb of the night z Bloodlines https://www.youtube.com/watch?v=-AcfyuoyOkg
 
Brilchan jest offline