Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2016, 13:25   #39
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
W kwestii wikingu to pytałem pod tym kątem, że ja tego wgl NIE WIDZĘ. Raz że sam wampir musialby byc ostro postrzelony by tak ryzykowac, dwa, ze mozliwosci. Nie szlo mi o utrzymanie maskarady, ktorej nie ma, ale krycie sie z wampirzym jestestwem chocby wlasnie przed wilkołakami.
Budujące, ze Ty widzisz w tym możliwości. Owszem, to graczmusi sobie zbudowac mozliwosc, ale tu imho nie ma to sensu jak GM nie ma na to jakiegos pomyslu.
Ja tu np widze fajny motyw, że wampiry synowie R.L. prowadzily Great Hetchen Army naprzeciw Alfredowi, znajdujac sobie wyspy jako cel nowej domeny. Wtedy ma to ryncy i nogi, ale zwykly wampir idacy na wiking to dla mnie troche szok.


Co do "nasycenia nadnaturalami" w ujeciu łaków - no oki, bo jakby to miała byc taka Szwecja czy Norwegia to juz byłby abber. Czyli rozumiem, że realia nie okreslaja Danii jako domene wilkołaków w ktorej jest paru zahaczonych wampow. To trochę buduje.


Kolejne pytanko.
Sesja ma byc:
  • drużynowa
  • każdy sobie call to power z zamierzonym crossem
  • "obaczym jak to wyjdzie


P.S.

Cytat:
Dodatkowo w Skandynawii pełno jest potężnych siedlisk Wyrma (przeca tutaj żyli nordyccy giganci aka fomory)
biorąc pod uwagę, że sa przesłanki iż Jotunowie mogli sie brac od Lapończyków (min. Mit o Skadi) to tak średnio :P
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"

Ostatnio edytowane przez Leoncoeur : 02-04-2016 o 13:30.
Leoncoeur jest offline