Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2016, 08:53   #11
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ale na mój rozum jak ktoś by miał zestaw do składania jekiegoś ammo + półrpodukty + umiejętność by się nimi posłużyć chyba powinien móc wyprodukować i przed i po upadku bomb amunicję rozsądnej jakości.
Obecnie samodzielna elaboracja jest popularna także tam gdzie chodzi o precyzje. Np w benchreście, sporcie strzeleckim w którym chodzi o uzyskanie jak najlepszego skupienia przy strzelaniu z podparcia na stałych dystansach, to w zasadzie standard.
Cytat:
- Możnaby. Ale wówczas wyglądałoby, że każde cięcie jest szybsze i słabsze od pchnięcia co niekoniecznie musi być zgodne z realem. Więc jak fabularnie i na uproszczeniu się tak umówić by jakoś to rozgraniczyć i uwględnic no to można ale to właśnie pamiętając o takim założeniu.

- Cięcie wydaje mi się słabsze do przebijania pancerzy. Raczej nie penetruje trzewi ale zadaje długie i płytkie rany. Kłute zaś uderzają punktowo więc mają większe szanse na przebicie pancerza i penetracje trzewi. I tak to wyglada na mój ciemny blond rozumek. Ale jak to przełożyć na mechę gry nie bardzo mam pomysła.
No cóż myślę że przy większej ilości sukcesów to kwestia deklaracji: czy przebijam go mieczem czy odrąbuję mu ramię
Cytat:
- No fakt. Jakąś tam osłonę mógłby dawać bo w końcu to nie podkoszulka. Chociaż przed obuchowymi.
Tak ogólnie to miękki kevlar chyba najbliżej byłby lekkiej zbroi skórzanej.

Cytat:
- Nie ma? Coś mi świta, że jest jakieś tam złamanie iglicy czy co tam i broń ma trafić do warsztatu i w polu się tego nie zrobi. Chyba, że chodzi Ci o coś w stylu, że w ogóle rozczłonkowuje lufę na częsci czy jakoś inaczej rozwala gnata.
mam raczej na myśli coś takiego: http://www.thegunzone.com/m1akb/762d15.jpg jest sporo powodów dla których coś takiego może się stać
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem