Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2016, 15:33   #12
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Obecnie samodzielna elaboracja jest popularna także tam gdzie chodzi o precyzje. Np w benchreście, sporcie strzeleckim w którym chodzi o uzyskanie jak najlepszego skupienia przy strzelaniu z podparcia na stałych dystansach, to w zasadzie standard.
- Nom. Ale to chyba już mają tacy ludzie zestaw wiedzy i umiejętności jak to zrobić I jak to robią? Przypuszczam, że też z kupnych półproduktów oraz jakiś matryc czy innego specowego sprzętu (co w "Ołowiu" jest z grubsza opisany dla laika jak znalazł ) a nie, że młotek, nóż i kombinerki czy tego typu narzędzia dostępne dla przecietnego BG z Pustkowi.



Cytat:
No cóż myślę że przy większej ilości sukcesów to kwestia deklaracji: czy przebijam go mieczem czy odrąbuję mu ramię
Cytat:
- No ale to wówczas czym się rózni cięcie od kłucia? Zadaje jakąś tam odpowiednią Ranę jak w pdstawce i tyle. Jak z mechy się nie rózni to fabularnie można opisac na wiele sposobów. Na moje tabelkowanie wychodzi mi, że raczej powinny się te dwie rzeczy różnić także z mechy na zasadzie coś za coś by miało to sens. Bo jak wyjdzie, że np. kłute są skuteczniejsze bo przebijają kevlar czy inny pancerz to żadna filozofia deklarować kłute i sobie nie zawracać głowy cięciami.



Cytat:
Tak ogólnie to miękki kevlar chyba najbliżej byłby lekkiej zbroi skórzanej.
- Dla mnie pomysł łudząco podobny do średniowiecznej przeszywalnicy ino materiały i technika wykonania nowoczesna w efekcie produkt ma inne właściwości ale pomysł dość podobny jesli nie ten sam by zszyć ze sobą kolejne warstwy materiału który sam z siebie może niewiele daje ale po którejśc tam warstwie już coś jednak daje.



Cytat:
mam raczej na myśli coś takiego: http://www.thegunzone.com/m1akb/762d15.jpg jest sporo powodów dla których coś takiego może się stać
- Nom. Na jakiś 20 mogłoby się coś takiego przytrafiać.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem