Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2016, 23:44   #118
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Dieter ciągle czuł się ranny, ale zdecydował się wykorzystać sytuację. W końcu, jaki pożytek ma narażenie się, jeżeli miałby pozostać w cieniu?

Ustawił się w centralnym miejscu placu i zaczął przemawiać.

"Ludzie, Hrabia nie żyje! Nie był on już człowiekiem, lecz potworem, plugawym stworem Chaosu, który na was zarazę sprowadził i sługusom swoim na Święty przybytek Sigmara napaść nakazał. Tak to szlachta uczciwych mieszczan prześladuje, zgniliźnie chaosu się oddając. Ja wraz z Wielebnym Okwistem w zamku byłem i tam plugawym potwornościom, których opisać nie jestem w stanie, czoła stawiliśmy. Chwała Sigmarowi za nasze ocalenie!" Pokazał swoje rany, po czym wzniósł zabrany Hrabiemu miecz do góry w geście, który miał ucieleśniać nadzieję i determinację.

"Ale to jeszcze nie koniec, dobrzy ludzie! Trzeba wszystkich stronników i sługusów Hrabiego znaleźć i się z nimi rozprawić, aby zdrajcy i odstępcy się pośród nas nie ostali, bo wtedy zaraza może nie minąć i zgubieni będziemy! Jak ktoś wie, gdzie się może wróg kryć to niech mówi, ruszajmy!" Spojrzał na ludzi w tłumie, wyszukując takich, którzy skłonni byliby urządzić polowanie na ludzi powiązanych z Hrabią. Wielką radość by mu sprawiło zakończenie rządów szlachty w tym mieście.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Melkor : 05-04-2016 o 23:46.
Lord Melkor jest offline