Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2016, 11:23   #17
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Odprawa ciągnęła się w nieskończoność. Tysiące pytań i większość kierowana do Stara. Nie był on jedyną ofiarą Eagle'a. Przełożony zmył głowę Recowi i Felitii za niezachowanie środków ostrożności tak, że gdy tylko się dało, zmyli się z podkulonymi ogonami.

Potem jednak było tylko gorzej. Star został poproszony o rozmowę w cztery oczy. Niestety, nie potrafił powiedzieć więcej niż wcześniej. Eagle poprosił go o jeszcze jedną próbę z kryształem, ale ta również zakończyła się fiaskiem.

Wreszcie, gdy na dworze zapadał zmrok, Star został odprawiony. Marzył już tylko o ciepłym posiłku i śnie, jednak pod drzwiami jego pokoju czekała Tina. Dziewczyna uśmiechnęła się pokrzepiająco, po czym wysunęła przed siebie termiczne opakowanie.

- Wzięłam dla Ciebie obiad ze stołówki. Pomyślałam, że stary cię wymęczy. - wyjaśniła.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline