Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2007, 13:22   #104
Marok
 
Reputacja: 1 Marok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnie
Hammertime

- Ja nazywam się Hammertime. Powiadasz, że uznajecie tylko broń honorową? No cóż, ale nie przyznasz chyba, że honorowo zachowywali się ludzie, którzy zaczęli do mnie strzelać z kałasznikowów tylko dlatego, że znalazłem się na orbicie ich planety? Bo ja musiałem się nauczyć "polować" na ludzi - spojrzałem na swoją rękę i ujrzałem czerwoną plamę. "Dobra, czyli co tu żyje, a co nie - niebieskie i zielone jest zimne, reszta to ciepło. Dziwnie ciepły jest ten posąg. Jakby niedawno ostygł. Tylko z czego?" Spojrzałem na ciepłe plamy ludzi. Przełączyłem się na widzenie normalne.
- Więc powiadasz żeś z Białych Tancerzy, K'veto czy jak ci tam? A kto to są jeśli można spytać?
 

Ostatnio edytowane przez Marok : 04-05-2007 o 17:53.
Marok jest offline