Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2016, 10:03   #585
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
wróciłam, kto tęsknił? nikt, spoks, ja za wami też nie
- Jak możesz mówić takie rzeczy Sun? Wszyscy za Tobą tęskniliśmy tak samo jak Ty za nami



Cytat:
Po raz kolejny wrzucasz mi postać w jakieś wyssane z palca akcje przewijając czas i uniemożliwiając reakcję, a gdy próbuję sytuację naprostować i proszę o odpis na docu, wywalasz mi otwartym tekstem, że Ci się nie chce ze mną pisać i mam wrzucać na forum co jest, finalnie zaś wszystko ciągnie się przez x kolejek. Myśl o której wspominała wyżej brzmi: skoro MG się nie chce grać, to czemu do jasnej cholery ma się chcieć graczowi kombinować/starać się? Szczerze mówiąc mam serdecznie dość podejścia na zasadzie "bo i tak sobie poradzisz, Zombi".
- Wyssane z palca akcje? Przewijanie czasu? Uniemożliwianie reakcji? MG się nie chce grać? O czym ty do mnie mówisz Zombi? Gdzie niby są te przekłamane, przepakersiek akcje co Ci się non stop przytrafiają w grze? Gdzie jest te przewijanie akcji by Ci uniemozliwić jakąś sensowną reakcję? No? Konkretnie bym prosił. A co do odpisów czy chcenia albo nie odpisuję Ci tak samo jak i reszcie więc wszscy jedziemy na tym samym wózku.



Cytat:
Chciałabym wiedzieć gdzie leży problem i na czym polega, oraz czy jest sens dalszej zabawy.
- No to ja też bym chciał wiedzieć gdzie leży ten problem jeśli mamy go jakoś rozwiązać.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline