Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2016, 13:22   #125
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
Markus nie był wielkim entuzjastą wyżywania się na słabszych bo też nie tego od nich ich pan wymagał ale skoro Dieterowi udąło się nakłonić tłum do rozruchów. Poszedł razem z nimi. Zawsze ciekawość w nim zwyciężała.

Młody mag bedąc w domu arystokraty zawinął jakąś broń palną. Podobną do tej którą nosi Bob. Będzie musiał go wypytać jak się jej używa.

Szaber trwał krócej niż mu się wydawało i gdy wziął już co chciał szybko udał się do karczmy gdzie miał się spotkać z jeszcze jednym kompanem, który miał do niego jakąś sprawę.

- Witaj, Bob - rzekł Holzer gdy zobaczył w karczmie towarzysza- patrz co znalazłem na ulicy. Myślisz że będzie użyteczna? Może w wolnej chwili pokazęsz mi jak się z tego strzela? Nie wiadomo kiedy taka wiedza się może przydać.- zakończył z uśmiechem

- Poza tym to chciąłeś o czymś porozmawiać. Mam nadzieję, że nie odkryłeś na swoim ciele skutków tej zarazy? - szepnął tak by nikt nie usłyszał.
To byłby poważny problem i bez pomocy kapłana by się nie obeszło a im mniej mieli do czynienia z nimi i czarodziejami tym większa szansa że nie odkryją kim oni naprawdę są.



-------------------------



- Witajcie. Oczywiście będziemy razem z wami podróżować. Nic sie nie zmieniło w naszych planach. Potrzebujemy jednak chwili gdyż chcieliśmy się udać do kapłana Okwista i się z nim pożegnać.

Markus skinął głową na Dietera i gdy zostali sami rzekł:
- No i jak? Nie ma już z nami Paine i jeśli chcemy doprowadzić do końca tą sprawę to musimy we dwóch trzymać się razem a także pilnować tego tam by nie narobił kłopotów. On najpierw strzela, potem pyta a na samym końcu myśli....
Słuchaj pomyślałem, że możemy podejść do Okwista może da nam jakaś mała nagrodę za nasze uczynki albo list polecający czy rozpuści wieść że podózujemy na południe i każda pomoc dla nas bedzie mile widziana? Mogło by nam to pomóc w przyszłości.
 
Dnc jest offline