Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2016, 16:29   #589
Zombianna
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 1 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
Ach, prawie się wzruszyłam... taki uciskany MG i ta Zombi taka zua. Hmmm, wybiorę jeden rodzynek podsumowujący o co się rozchodzi, do publicznego uprania, resztę załatwimy normalnie - bijąc się po gębach pod klatka schodową.

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Nie odpisałem komuś np. Tobie nic do materiału do aktualnego posta przez całą turę? Nie kojarzę takiej sytuacji. Ale na pewno pamięć też mam zczitowaną. Zdarza mi się czasem zostawić coś na potem co ma być na potem, albo jest retrospekcją, albo nie musi iść w aktualna turę. Co to to tak. Ale żebym zlał deklarację czy odpis Gracza przez całą turę to jakoś nie chce mi się wierzyć.

Tura 10 chociażby. Enjoy the silence.
Dałoby się zaliczyć też do tego wyrwane przemocą, krwawiące dwa-trzy zdania z łaski, po całym tygodniu.
Cóż… więc to ja mam problemy z pamięcią i się czepiam oczywiście niesłusznie i bez podstaw biednego, uciśnionego żuczka? Na bank ściemniam, przecież nie mógłbyś czegoś takiego zrobić. No skądże znowu! Chciałeś przykład.
A wiara?


...że to jeszcze ma sens.



Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Obgadać mówisz... No fajno. Się ludzie gadają to się nie szczelają. Ale wiesz jak się na kogoś szczeka publicznie no to potem trochę nie teges dogadywać się w zaciszu domowym. By wygląda wówczas na to, że faktycznie było na co szczekać i za co. A ja tak czytam co piszesz i jakoś nie poczuwam się za specjalnie do winy. No i jest akcja to i jest reakcja. No chyba nie powinno być to nic nowego w tej sesji. A ogólnie proponuję ochłonąć nim człowiek w nerwie chlapnie przez tą klawiaturę o parę klików za dużo.

"[...] gdy próbuję sytuację naprostować i proszę o odpis na docu, wywalasz mi otwartym tekstem, że Ci się nie chce ze mną pisać i mam wrzucać na forum co jest[...]"



Więc nie widzisz problemu i Twoim zdaniem bezpodstawnie burzę? Odpowiedzi na ten zacytowany fragment jestem najbardziej ciekawa. I fakt wkurzam się o to, że zapominasz dziwnym trafem odpisywać jednemu (łohohoho, chyba nad wyraz sformułowanie) graczowi, nawet jeżeli naskrobiesz coś dla całej reszty graczy? Ile razy Ci zwracałam na problem uwagę, który to już raz wychodzi ten temat? Próbowałam rozmawiać na spokojnie, jak do białego człowieka? Próbowałam. Tyle, że to nic nie daje, więc zarzucam pozwem tak przy kolegach spod sklepu. Może przy zamachu na szacun na dzielni i zbicie z pantałyku coś w końcu ruszy i zajarzysz ocb. Byłoby miło póki jeszcze jest o co się gryźć, kłócić i co ustalać.


Masz pw.
 
__________________
Jeśli w sesji strony tematu sesji przybywają w postępie arytmetycznym a strony komentarzy w postępie geometrycznym, prawdopodobieństwo że sesja spadnie z rowerka wynosi ponad 99% - I prawo PBFowania Leminkainena
Zombianna jest offline