Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2016, 19:34   #4
Sakal
 
Reputacja: 1 Sakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znany
A kim mam niby być? — spytał bez cienia emocji w głosie mężczyzna odziany w nieskazitelny garnitur. — Zwykłym, obrzydliwie bogatym, agentem ubezpieczeniowym. Jeśli chcecie, mogę dać wam zniżkę, gdyż coś czuję, że paru ludzi tu umrze. — Zmierzył wszystkich uważnym spojrzeniem. Jedynie dwóch gości wyglądało w miarę groźnie, ale z drugiej strony każdy mógł być winowajcą. — W nocy spałem, jak każdy normalny człowiek, jeśli o to chodzi twojemu przyjacielowi. Ja wam za to powiem, że osądzając na ślepo nic nie osiągniemy. Co wy na to, aby każdy z nas wskazał osobę, która w naszych oczach jest winna? Taka osoba musiałaby się później usprawiedliwić. Oczywiście o ile nie jest winowajcą, bo jeśli nią jest, to… — Wymownie wskazał wzrokiem na swoją garotę. — …radziłbym mu uciekać z miasta.
 
Sakal jest offline