Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2016, 06:57   #81
Ceti
 
Ceti's Avatar
 
Reputacja: 1 Ceti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodze


Po bardzo krótkiej nocy, gdyż pociąg do Bostonu odjeżdżał przed świtem, wsiedli do pociągu. Późnym rankiem byli już w Massachussets i po śniadaniu w restauracji na stacji kolejowej, załapali ostatnie przedpołudniowe połączenie do Arkham.

Profesora nie było w jego gabinecie, ani nigdzie nie wydziale, ale szybki wywiad wśród studentów, który przeprowadził Connor, wskazał na prawdopodobne miejsce pobytu naukowca.

Rzeczywiście profesor właśnie kończył pałaszować drugie śniadanie złożone z jajecznicy, boczku i smażonych ziemniaków i właśnie nabijał fajkę, gdy weszli do restauracji. Nie miał nic przeciwko towarzystwu i jak tylko rozpalił tytoń, zagaił ich o temat wizyty.

"Elias? Czytałem jego książki, ale nie - nie rozmawiałem z nim, ani go nigdy nie poznałem"
 

Ostatnio edytowane przez Ceti : 15-04-2016 o 23:11.
Ceti jest offline