Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2016, 11:38   #10
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Geralt namyślił się przez chwilę. Twarz jakby znajoma, przekrzywiona w charakterystyczny sposób. Słownictwo proste jak u chłopa. Z ust odór jak z kurhanu. Ubiór mocno niewyjściowy. Tak... Nie było mowy o pomyłce.

-Ja z tobą piłem Walo. Co prawda kaca nie mam, ale taki skutek bycia wiedźminem. Mogę zaświadczyć, że ten tutaj osobnik był w nocy ze mną.

I po pijaku gada jak mała dziewczynka - dodał w myślach wiedźmin.

-Rycerzem zaś nie jestem żadnym. Ino wiedźmin: dla jednych odmieńcem i mordercą, dla innych najemnym mieczem na potwory, a dla przyjaciół Geralt z Rivii. Czekam na odpowiedź w dalszym ciągu czy ktoś z tu obecnych wie cokolwiek o wilkołakach w Brzezinie.

Nagle medalion z twarzą wilka zadygotał niezauważalnie. Magia. Wśród zgromadzonych osób, ktoś z całą pewnością skrywał w sobie bestię. Ciekawe...
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 13-04-2016 o 11:43.
traveller jest offline