Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2016, 12:47   #20
sunellica
tajniacki blep
 
sunellica's Avatar
 
Reputacja: 1 sunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputację
- Kto by pomyślał, że naczelna żmijka naszej drużyny wzgardzi gryzoniami… - Yolanda uśmiechnęła się trzpiotnie w kierunku Panrila, zajmując miejsce tuż za jego plecami.
- A co jeśli szczurza potrawka okazałaby się moją najlepszą potrawą, swoistym znakiem rozpoznawalnym, prawdziwą marką znaną na cały świat? Co, jeśli wasze wybrzydzanie, podcina mi właśnie skrzydła i skazuje na wieczną niepamięć?! - kapłanka, powoli odpływała do własnego świata, depcząc zaklinaczowi do piętach. - Już słyszę te epickie pieśni pochwalne na temat wykwintnego smaku, delikatnego mięska, pospolitego szczura, doprawionego przydymioną, słodką, czerwoną cebulką, kwaskowym jabłkiem upieczonym w cynamonie, suszonymi jagodami jałowca, a całość zalana słodkim winem z wiśni i śliwek! - uderzając czołem w plecy mężczyzny, przez chwilę dźgała go nosem między łopatki, wydając dziwne dźwięki, niczym konające z głodu zwierze. - Panrilciu… nie rób mi tego, nie pozbawiaj mnie sensu życia, nie zostawiaj z pustym brzuchem… - uderzyła w dramatyczny i błagalny ton, prostując się i rozglądając w półmroku, jak gdyby powoli wracając myślami z dalekiej podróży.
-Hej, czy tylko ja zrobiłam się głodna?
 
__________________
"Sacre bleu, what is this?
How on earth, could I miss
Such a sweet, little succulent crab"
sunellica jest offline