Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2016, 14:57   #15
corax
Krucza
 
corax's Avatar
 
Reputacja: 1 corax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Leoncoeur Zobacz post
Nie zaznaczyłem, żadnej opcji bo ja chce rozwijania w WoD motywu Crossów.
Na Pyrkonie Lauretha na swoim wykładzie mówiła, że crosy są bzdurą, ja się z nią nie zgadzam. No może po troszę ma rację ale to przez fakt iż ten motyw jest zupełnie niedopracowany przez co (jak ona uważa) nie ma to sensu. A to jest genialny motyw, całe to bogactwo Świata Mroku aż się prosi by wykorzystywać kompleksowo. W sesjach 1go systemu choćby jako tło.
Chciałbym, aby np w fandomie się za to wzięto opracowując autorski system crossowy dla wszystkich settingów.
Ja też bardzo lubię crossy ale mam mgliste pojęcie jak zorganizować sesję np. wampirzo-wilkołaczą na forum. Jak pogodzić różne tempo odpisów w PBFach z faktem czasowych różnic funkcjonowania? Chyba tylko PvP by wchodziło w rachubę by gracz grający wampirem nie musiał czekać np. miesiąc na zrobienie odpisu. Sugestie mile widziane

Cytat:
Bym ciał też wydania 20th Anniversary Edition do W:M po polsku. Męczy mnie czytanie po angielsku. Rozmawiać, spoko - ale czytać? Szajby dostaję przy długich tekstach.
Tak więc poprosze na własny użytek :P

Zasadniczo to ciałbym syskie systemy tak zrobione. W:A 20th, M:W 20th, Changelinga, i tak dalej. Również Breedbooki do łaków. Syyyysko :3
Dobra, biorę na klatę. Nie sprecyzowałam w sondzie, że to chodzi o rozwój w ramach LI.
Co do tłumaczeń to może jakaś inicjatywa opensource, gdzie społeczność robi tłumaczenia. Nie wiem, czy to coś w co się w ogóle chcesz bawić faktycznie, czy nie. Jak coś to HO albo PW.


Cytat:
Co zaś do gry...
Brakuje mi PvP.
Wilkołaka nie lubię, ale w takim Wampirze wysiłki aby grupę grazy-wampirów-neonate ukierunkowywać jednym wspólnym celem. No ok, ale jak to spłyca ten system. Ileż zabiera.
Zagrać sesję przywódcami koterii, niech grywalne w sesji będą harpie, ba, szeryf, primogeni. Z kreacją postaci na kilkadziesiąt kt. backgroundu. Każdy z innymi ambicjami, najczęściej przeciwnymi.
Wtedy to była by sesja.
Wtedy cały smak systemu płynąłby wartką rzeką w której tak radośnie można by się chlapać <rozmarzony>.

Albo pójść jeszcze dalej.
Sięgnąć po cross PvP i do obsady książe Camarilli, Biskup Sabatu przywódca lokalnego zgromadzenia wilkołaków, przywódca magów. I niech się dzieje.
Takja sesja zorganizowana w formie takich projektów jak Dynasteia, Antemurale, itp.
Klaskaubym uszami.
Mam wrażenie, że brzmi to jak chrapka na LARPa? Mylę się?
 
corax jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem