Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2016, 16:21   #16
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał corax Zobacz post
Ja też bardzo lubię crossy ale mam mgliste pojęcie jak zorganizować sesję np. wampirzo-wilkołaczą na forum. Jak pogodzić różne tempo odpisów w PBFach z faktem czasowych różnic funkcjonowania? Chyba tylko PvP by wchodziło w rachubę by gracz grający wampirem nie musiał czekać np. miesiąc na zrobienie odpisu. Sugestie mile widziane
Jak na mój gust da się to połączyć, w końcu oba podręczniki (i trochę więcej) to Świat Mroku. Jeśli chodzi o czas, to potrzeba po prostu dobrego miejsca na akcję gry, w przypadku Miami gdzie dzień jest dłuższy sami mieliśmy efekty, ale jak umieścić gdzieś bardziej na północy, na jesieni albo zimę powinno być lepiej. Problemem wtedy jest ograniczenie co do łaków, jak wyjaśnisz rekinołaka w zimnych wodach NY, albo jeszcze lepiej w W-DC? No i kwestia też dobrej woli graczy, jeśli mają w ekipie wampiry, to niech pamiętają że na dzień są sami, i ograniczyć w miarę działania żeby nie wlekło się bóg wie ile. Zobaczcie że domyślnie (a przynajmniej tak mi się wydaje) nawet wilkołak jest nastawiony na nocne wypady.
Wszystko jest na dobrą sprawę kwestią dobrej woli. Trzeba po prostu dobrze przemyśleć miejsce akcji, akcję no i postacie.
 
Raist2 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem