Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2016, 06:22   #143
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Edgar, to zależy. Może nie zaznaczyłem tego zbyt dosadnie ale mamy teraz coś jakby walke, w sensie rozliczanie czasu co do sekundy. W tej turze Selina szaleje próbując bezskutecznie wyrwać sie z klatki, uciekinierzy... yy. uciekają a victoria odciągnęla Edgara i zajmuje się jego stanem. Reszta ochotników ma szanse na reakcje. Ale pomimo tego, posta możesz pisać, z tym że do czasu utraty przytomności - jeśli chcesz PW mogę ci wysłać już teraz jeśli chcesz ale też bedę potrzebował chwili aby go jakoś barwnie przedstawić Postaram sie dziś. A w sumie to tak teraz sobie myślę żę takie przemyslenia nawet będa miały sens, albo i nawet moga byc bardzo ciekawe! Także oczekuj PW

Snake: Jeśli chcesz podpalać to pamietaj że to jest Wasza kryjówka na szlaku, jak ją puścisz z dymem to będzie jedna mniej

Arch: ochotnicy tak, ale dwóch strażników Victorii pilnuje wejścia od zewnątrz, chociaz teraz zainteresowali się tym co dziej sie w środku.
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline