Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2016, 15:49   #33
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację

Żerca zmęczony wysłuchiwaniem nienawistnych komentarzy, gróźb i oszczerstw postanowił przejść się po lesie i posłuchać ptaków. Słońce stało w zenicie i przeświecało przez stare drzewa, majestatyczne, stare i przede wszystkim ciche... Przechadzka nie mogła trwać długo, gdyż musiał pilnować przebiegu dyskusji.

Wiele się nie wydarzyło, jedynie Walo oskarżył Johnnego o matactwo i wilkołactwo. Johnny natomiast zażądał, by złodziej się ujawnił. Potem żerca porozmawiał chwilę z każdym osobno i ogłosił:

-Zebrani! Połowa z was jest niecierpliwa i najwidoczniej przed obiadem chce załatwić sprawę! Cztery osoby szepnęły mi już na ucho swoje podejrzenia. Musicie zacząć rozmawiać, albo także dać mi znać, kto według was jest wilkołakiem.

Kapłan skończywszy przemowę usiadł na ławeczce i zapragnął napić się kwaśnego mleka i zjeść do tego świeżo upieczony chleb z masełkiem.
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline