Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2016, 16:12   #34
Sakal
 
Reputacja: 1 Sakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znany
Wyraziłem już moje zdanie, chociaż z jak najbardziej zrozumiałych powodów nikt mnie nie słucha. — odrzekł chłodnoHitman. — Prawdy, a przynajmniej pełnej prawdy nie mówi tu nikt. Ponadto wieszacie kogoś w zupełnie inny sposób niż myślałem. Zamiast twardych dowodów i wykluczenia innych możliwości pojedyncze psychologiczny kij o dwóch końcach. Kłamstwa, pisanie o niczym albo nie pisanie niemal wcale, cóż to za gra? Nie mówiąc o tym, że uznajecie teorię popartą dwiema babami... paranoja... Szczęście, nie dedukcja, ale cóż... jak widzę szczęście być może nas opuściło. Mimo to zbyt wiele razy fortuna decydowała się obracać w perzynę prawa logiki, abym się poddał i dlatego zakrzyknę raz jeszcze. Złodziejko, gdzie jesteś? Jeżeli mnie nie okradłaś, nic Ci przecież nie grozi.
 
Sakal jest offline