Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2016, 14:19   #17
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Chyba źle mnie zrozumiałeś Ja bardzo sobie chwalę czwartą edycję, choćby za przyjemność prowadzenia, a moi gracze lubili ją za ciekawe klasy i mniejszą zabawę w optymalizowanie postaci (ciężko tu stworzyć coś niegrywalnego, a w Pathfinderze wystarczy dać początkującemu graczowi łotrzyka do zrobienia ). 4 edycję Zapomnianych Krain też bardzo lubię, ale nie podoba mi się mocno naciągane przejście z czwartej edycji do piątej, no ale nie ma co się dziwić - zmiany, które zafundowali Zapomnianym Krainom ciężko było odkręcić w sposób sensowny. Fabuła z bogami FR zaczyna przypominać tą z Mody na Sukces - ktoś ginie, ktoś cudownie wraca do życia, role i domeny bogów się zmieniają, a jakby nie patrzeć są oni nieodłączną częścią tego świata.

Wspomniane przez Ciebie dragonborny pojawiły się w edycji 3.5, choć chyba nie były oficjalnie zaimplementowane do Zapomnianych Krain.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline