Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2016, 16:39   #19
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Zapatashura Zobacz post
Wizardzi (co może być szokujące) są firmą i muszą na siebie zarobić. World of Warcraft i inne MMO są po dziś dzień szalenie popularne i koncepcje tanka, healera i supportu są bardziej znane niż jakieś tam kapłańskie domeny w DnD, więc ich zaimportowanie do DnD było bardzo dobrym pomysłem.
Było to tak dobrym pomysłem, że D&D 4 poniosło największą porażkę w dziejach firmy i trzeba było w ekspresowym tempie wydawać D&D 5.0, które reklamowano jako nie mające nic wspólnego z czwórką.

Droga kopiowania rozwiązań z gier typu World of Warcraft i MMO to droga donikąd. Żadna gra fabularna nie będzie szybsza i prostsza niż walenie w klawisze lub pad. Ludzie, którzy idą do fabularnego RPG szukają głębi i wysublimowania, których żadna MMO im nie jest w stanie zaoferować.

Co zaś do samych Wizardów to moim zdaniem zachowują się pod względem biznesowym kompletnie irracjonalnie. Jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć, dlaczego nie zgadzają się na tłumaczenia podręcznika do piątki na języki narodowe? Pytałem ich bezpośrednio. Zadałem sobie trud i poświęciłem godzinę na redagowanie listu.

Otrzymałem odpowiedź:
Dziękujemy za skontaktowanie się z Wizards of the Coast. Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie nam swojej opinii. Jako, że sami jesteśmy graczami cenimy sobie możliwość usłyszenia od innych członków naszej społeczności historii dotyczących ich obaw i frustracji. Wysłałem stosowną wiadomość do odpowiedniego działu. Chociaż nie mogę zagwarantować żadnego dalszego kontaktu mogę cię zapewnić, że każdy bit informacji przekazywanych nam jest sprawdzany i traktowany bardzo poważnie. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, prosimy o ponowny kontakt.

Czyli standardowa odpowiedź udzielona metodą kopiuj->wklej natrętom, których się ma w dupie.

Tłumacząc z ichniego na nasze. Spadaj frajerze i nie zawracaj nam głowy.
 
Ulli jest offline