Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2016, 13:14   #626
Trollka
 
Trollka's Avatar
 
Reputacja: 1 Trollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputacjęTrollka ma wspaniałą reputację
Mówiąc prawdę i to co myślę jestem gorsza od uśmiechniętego kłamcy. A ja tylko dobieram język pod rozmówcę-prosty i bez opcji wykręcenia [...] "bo nie czaję". Wolę być chamem niż dwulicowcem.
To jak nazwać Rafalale kobietą - po wuj kłamać.
Widzę co Psionik i Noto wolą w życiu, gratuluję wyboru - [...] jest wymagane w polityce i hierarchii kościoła. Wróżę tam karierę


Rejestrując się każdy z nas zaakceptował panujący tu Regulamin. Proszę go więc przestrzegać, zwłaszcza punktów 5 i 1 - "5. Zakaz używania przekleństw i wulgaryzmów (nie tylko w języku polskim). Mowa tutaj również o wygwiazdkowanych (***) itp słowach. Wyjątkiem są sesje prowadzone na forum oraz publikowane opowiadania".
1. Bezwzględnie przestrzegamy zasad netykiety.

Pozdrawiam
 
__________________
I see a red door and I want it painted black
No colors anymore I want them to turn black.

Ostatnio edytowane przez Zombianna : 17-04-2016 o 14:31. Powód: Złamanie punktów 5 i 1 Regulaminu Forum
Trollka jest offline