Wątek: Wojna o Miguaya
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2007, 18:30   #58
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Rhevir de Valiron

Wystąpił z szeregu.
Niestety bez przedstawienia, nie obejdzie się-myślał.
-Pochodzę z miasta oddalonego od tego o trzy tygodnie marszu. Przez jakiś czas szkoliłem się u jednego z najlepszych ludzi w swoim fachu i nie powiem, mistrz był bardzo zadowolony z moich osiągnięć i zdolności. Był to miejscowy... rzeźnik z powołania, akrobata z zamiłowania, a nie wielu dorównywało mu między innymi szybkością.
Moją mocną stroną są krótkie ostrza...
-zamilczał i bezwiednie dotknął swojego miecza, po czym kontynuował-...i sztylety.
Wykonując moją pracę najlepiej czuję się nocą ze względu na moje... upodobania kolorystyczne, a także przystosowanie fizyczne, lecz niezgorzej radzę sobie za dnia
-uważał, że już i tak powiedział za dużo, więc zamilkł i wrócił do szeregu.
 

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 05-05-2007 o 18:33.
Alaron Elessedil jest offline