Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2007, 19:52   #34
Lorn
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Lorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputację
Nie ma o czym gadać , dzięki, ale raczej nic o sobie nie powiem. Może tylko tyle, że postaram się Ciebie nie zawieść jako gracz i jeszcze się przywitam.

Witam wszystkich (mój gg 1242525 w razie czego, np. gdyby ktoś chciał zagrać dodatkowo w Wampira)

Moje nerwy mają się dobrze.
Nerwy Alana też (mental balans masz na karcie którą ci wysłałem, oddaje on stan jego nerwów), choć ostatni post wcale o tym nie świadczy, ale uzasadnienie jego zachowania znajduje się na końcu posta.
Nie wiem czy nie przesadziłem, ale w zestawieniu z wiedzą Alana uznałem to za kontakt wywołujący przynajmniej krótki szok. W kolejnym kontakcie może pójdzie mu lepiej, będzie bardziej gotowy.

Kset
Jeżeli chcesz wystawić opinię osobie musisz wejść w jej profil i kliknąc na " Notes użytkownika: [Wyślij Notkę o Użytkowniku]" (na srodku po lewej)

Jeżeli chcesz wystawić ocenę jakiegoś tematu np. sesji "Kąty" rozwiń menu "Oceń Wątek" (znajduje się na górze każdej strony) i wybierz wartość oceny.
 

Ostatnio edytowane przez Lorn : 05-05-2007 o 20:20.
Lorn jest offline