Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2016, 20:15   #1056
Kenshi
Konto usunięte
 
Kenshi's Avatar
 
Reputacja: 1 Kenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputację
Noraku, ok, to czekam na dopiskę nocki i na pewno dam znać, co sądzę .

Bril, nie ma sprawy, wszystko tak, jak się umawialiśmy wcześniej.

El., przeklej proszę dialog główny z TP do swojego ostatniego posta .

Jak pewnie zdążyliście zauważyć, poszedł mój odpis. Co w Waszych? Możecie rozegrać sobie jakieś dialogi, opisać dokładnie, co robili Wasi bohaterowie przez ostatnie dwa tygodnie (ja zaznaczyłem to tylko śladowo). Oprócz tego odnieść się do tego, co jest w odpisce. Myślę, że można się ładnie rozpisać w tej turze, ale jak zwykle - it's up to you .

Czas dla Was do soboty, 20.00.

Jednocześnie chciałem Was uprzedzić, że zaczynamy właśnie pierwszy z trzech ostatnich epizodów wieńczących sesję (finałowy będzie spinał całą historię z H.A.M.M.E.R. i mam nadzieję, że dostarczy emocji), gdyż później chciałbym wystartować z innym projektem i będą to najprawdopodobniej X-Men, więc jeśli styl mojego prowadzenia i pisania Was nie zanudził/wymęczył, to będziecie mogli spróbować swoich sił przy mutantach . Jeśli oczywiście będziecie chcieć .
 
__________________
[i]Don't take life too seriously, nobody gets out alive anyway.[/i]
Kenshi jest offline