Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2016, 11:49   #1059
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jednocześnie chciałem Was uprzedzić, że zaczynamy właśnie pierwszy z trzech ostatnich epizodów wieńczących sesję (finałowy będzie spinał całą historię z H.A.M.M.E.R. i mam nadzieję, że dostarczy emocji), gdyż później chciałbym wystartować z innym projektem i będą to najprawdopodobniej X-Men, więc jeśli styl mojego prowadzenia i pisania Was nie zanudził/wymęczył, to będziecie mogli spróbować swoich sił przy mutantach . Jeśli oczywiście będziecie chcieć .
Hmm, szkoda Zerafina dopiero zaczęła się rozgrzewać ze swoją nemezis a ja też miałem kilka pomysłów na to co zrobić z Jackiem i pociągnąć wątek jego wyrzutów sumienia :\ a teraz to nie bardzo się opłaca

Ale w sumie masz racje lepiej skończyć na szczycie. Co do Xmenów mam już dwa pomysły na postaci jedna to świeżak do sesji druga to podobnie jak Jazzman odgrzewany kotlet z innej sesji na innym forum. Tamta sesja co prawda się skończyła ale Rick nie miał zbyt szczęśliwego zakończenia mogę ci przesłać koncepty na PW jak chcesz ?
 
Brilchan jest offline