Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2016, 19:06   #35
-2-
 
Reputacja: 1 -2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ja też jestem absolutnie temu przeciwny.

Wiem, że jesteście zgraną ekipą i tak dalej, a ja generalnie jestem prodrużynowy na liczne metody, ale nie ja zacząłem konflikt fabularny, który jest super ale też nie ja próbuję go zamieść pod dywan gdy faza pierwsza nie wyszła, co jest mniej super.

Tak Adi, o Tobie mowa. Taki już ze mnie złośliwiec, ale jeszcze będziemy się z tego śmiali.

EDIT:

Lemin, odnośnie awatara, koniecznie fotografie? Jeśli nie jest konieczny... pierwszy dobrałem nieprzypadkowo i zawsze dobieram takie awatary, po pierwsze bo zdjęcia jakoś tak do umowności sesji... nigdy mi nie pasowały a awatar dobieram bez twarzy bo to, no... jak to ktoś kiedyś określił, proteza wyobraźni. I gdzie chociaż jeden opis wyglądu postaci, który na pewno w kartach dostałeś! Teraz widzę przed oczyma tylko Seana Connery. Ale się oczywiście dostosuję.
 
__________________
Nikt nie traktuje mnie poważnie!

Ostatnio edytowane przez -2- : 20-04-2016 o 19:08.
-2- jest offline