Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2016, 08:51   #38
AdiVeB
 
AdiVeB's Avatar
 
Reputacja: 1 AdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumny
@ Pip

Dlatego wkroczyłem tam. Żeby jednym zagraniem uspokoić dżentelmenów i przy okazji wygrać ten cały spór jeśli sobie chcę to niech tam testuje co chcę. Gwarantuje że po Henry'm spłynie to jak po kaczce (nie przechwalam się, ani nie mierzę jaj - mówię jak będzie)

@ -2-
A co do kolejności to zrozum jedną rzecz. Jest tura, każdy oddaje swój post, potem wkracza MG, turla, dopasowuje nieco czasoprzestrzeń i mamy odpowiedź. A ty cofnąłeś posta dlatego że był to drugi post w jednej turze który coś wprowadza testy do gry. Mojego posta nie cofnę bo jest on moją deklaracją na tę obecną turę. Tak trudno to zrozumieć? I nie ma to nic wspólnego z kulturą, a przede wszystkim kolejnością ani żadną podwórkową zasadą "kto pierwszy ten lepszy". Każdy wrzuca co robi, a MG musi ogarnąć ten bajzel później - mowa o testach i ułożeniu tego w logicznie i czasoprzestrzennie. A czekać z postami ani ich cofać nie będę (tymbardziej że jest ok wszystko), bo pisze kiedy mam czas. Ja jestem codziennie od poniedziałku do piątku od 8 do 16 online i tylko wtedy niestety. Za to wtedy jak najbardziej jestem dostępny do dyskusji i gry.

@ Lemi i dwóch compadres z przerostem cojones

Proponuję zrobić tak by te testy które zdeklarowaliśmy były ostatnimi póki co. Lemi porzuca, ustali kto póki co wstępnie pokazał największe jaja i ruszmy głową jak wyjść z tej celi. Wyjść oczywiście tylko i wyłącznie po to żeby wrócić do mierzenia jaj. Choć w sytuacji kiedy będziemy wolni to pewnie nie tylko testy charakteru pójdą w ruch.

@ All

Czy popieracie takie rozwiązanie?
 
AdiVeB jest offline