Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2016, 09:43   #39
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Jak dla mnie wolałbym by każdy pisał w swojej turze i jakieś efekty rzutów czy co to potem w poście MG. Bez blokowania postów innym czy ich kasowania postów (ja nie lubię wywalac swojej roboty do kosza więc mówię z góry, że jak by na mnie trafiło, że mam skasować swojego posta gul pewnie by mi sie nieźle zawinął) bo się wtedy łatwo chaos i niejasność robi.

- A jak już są jakies rzuty no wypada by respektować wynik jaki by on nie był. Bo inaczej po co kulać? Po co te staty? Jak nie przyjmuje sie wyniku i się od razu kula na nastepny pod podobnym kątem? Dziwnie tak jakos jak dla mnie.

- A na tą chwilę właściwie nic strasznego się nie stało, no te napinanie i prężenie w sumie raczej chyba nie jest dziwne zwłaszcza na początku sesji ale ogólnie lepiej chyba wypracować jakiś schemat na reszte sesji. Na pewno sie trafi nam mnóstwo okazji by sie ponapinać i wykazać przed lemingami i w ogóle poszpanić postaciami więc jakieś tam spiny między nami pewnie dodają barwy sesji ale mam nadzieję, nie staną się celem samym w sobie.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline