Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2016, 23:32   #471
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Ostatnią rzeczą jaką bym sobie życzył to kłótnie o taką błahostkę. Postaram się ostatni raz przedstawić swój punkt widzenia potem spasuję.

Dokładnie tak to widziałem Asmodian jak na obrazku. Lewa ręka obejmuje nie krępując w najmniejszym stopniu rąk ofiary, a druga jest po przeciwnej stronie. Do piersi lub gardła oczywiście możesz nóż przystawić. Do pleców niekoniecznie.

Gunther wyraźnie was nie lubi (albo mnie). Mam tylko nadzieję, że nie jest wariatem. Atakowanie w pojedynkę trzech kultystów mądre nie jest. W dodatku przy świadkach a uciec nie ma gdzie.

Słuchajcie doszedłem do wniosku, że spróbuję znaleźć zastępstwo za noboto. Może to trochę zamieszać, ale jesteście w końcu wyznawcami Pana Zmian. Powinniście być na to gotowi.

W sesji odpowiem jutro wieczór. Może ktoś się znajdzie do tego czasu.
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!

Ostatnio edytowane przez Ulli : 23-04-2016 o 01:05.
Ulli jest offline