Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2016, 20:09   #86
Ceti
 
Ceti's Avatar
 
Reputacja: 1 Ceti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodzeCeti jest na bardzo dobrej drodze
"O, macie szczęscie! Profesorze Emmerich - podejdź na chwilkę" - Cowles zawołał mężczyznę w średnim wieku. Ten przykuśtykał do zebranej grupki i przysiadł się. Po wysłuchaniu ich pytań, udzielił wypowiedzi.

"Nie, Eliasa nie znam, ale czytałem. Natomiast ten symbol poznaję. Znaczą się nim członkowie Kultu Krwawego Języka, który ma swoje centrum w Kenii. Zresztą próba zbadania tego Kultu kosztowała mnie połamanie nogi - a to i tak dobrze.

Rozpytywałem się o członków Kultu w Nairobi. I pewnego wieczoru zostałem napadnięty - mój przewodnik zabity a mnie pobito - tylko przechodzący patrol uratował mi życie. Gdy dochodziłem do siebie, miejscowy konstabl stwierdził, że to był zwykły nbapad rabunkowy, ale dla własnego zdrowia radził powrócić do Stanów na rehabilitację. Dziwne, nieprawdaż? Szczególnie, że rabusie raczej nie używaj rytualnych pałek nabitych zębami nietoperzy."
 
Ceti jest offline