Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2016, 17:38   #214
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Co do samej sesji i waszych sporów, to się nie wtrącam, bo pewnie bym zaraz obraził wszystkich swym podsumowaniem tej dyskusji, więc... :P Mnie tam gra się dobrze. Więcej, mam co do tej sesji spore oczekiwania i nadzieje, bo jakoś konwencja SF jest dla mnie pechowa od zawsze i czas to zmieniać. Apeluje więc do waszych sumień NIE NISZCZCIE MOICH MARZEŃ!

Cytat:
Trzeba mi konsultacji graczy, co do postów malahaja (uwaga, zaznaczam, malahaj fajny gość i podobają mi się jego posty!), ale...
Johny ma wpisany kozakownie w rys fabularny postaci :P

Poważnie zaś to Ja traktuje to właśnie tak, czysto fabularnie. Staram się, aby wszelkie moje samowolki miały znacznie czysto ozdobnikowie. Jeśli chodzi o tą krótkofalówka to jeśli to problem, to może zawsze rozbić się o skałę w następnym poście, czy coś. I tak miałem ją oddać. :P Choć wydaje mi się to logiczne, że jeśli Johny ma znaleźć tych tam lokalnym Talibów, to musi o tym fakcie jakoś powiadomić resztę ekipy a ciągnąć ich za sobą nie za bardzo ma jak. Tym niemniej, zawsze może przecież puścić znaki dymne. :P

Reszta zaś to tylko szmira-gadanie bohatera filmów akcji klasy B. :P

Uważam, że w takim lżejszym nieco klimacie, można popuścić graczom nieco smyczy, aby ich postacie były odpowiednio wyraziste, w zależności od tego, jak to sobie każdy wymyślił. Bez spiny jednak, jak wam to przeszkadza, to cóż, wasz problem :P

Żart, żart, coby nie było. Ja się dostosuje do woli MG i większości. A przynajmniej będę się starał.
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline