Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2016, 18:41   #215
Martinez
 
Martinez's Avatar
 
Reputacja: 1 Martinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputację
Co do podpuszczania MTM'a to tematu nie będę rozwijał, bo jeszcze się nam fochnie. Choć trzeba przyznać, że "jeszcze raz" i "mam już dosyć" brzmi jakbym co najmniej kilka wpisów zrobił o treści której pisać nie wolno.
Umówmy się tak, ja nie będę pisał o czym pisać nie wolno a Ty MTM skończysz z gnębieniem ludzi prywatnymi wiadomościami z pogróżkami, szantażem i intymnymi zdjęciami.

Co do Malahaya i jego krojenia NPCów ze sprzętu i poniżaniu ich - uważam, że każdy powinien móc spełniać marzenia. Kim Ty jesteś T. by mu to odbierać?
A tak na serio - jak teraz mu popuścisz to zeżre Ci łapę za 3 wpisy. Fabularnie powinni nawet mu dać rzeczywiście cokolwiek do komunikacji by nie musiał dymnych sygnałów puszczać. Po prostu po wszystkim niech mu to zabiorą. Chyba, że czegoś nie widzę...

A co do zatrudnienia się Borisa u Maxa - Absolutnie nie żałuję i jeśli tak zostało to odczytane, to widocznie coś pokręciłem. To oczywiście ryzykowny pomysł, z pewnymi minusami, ale dobrze się sprawdza właśnie gdy postać za bardzo nie ma co zrobić ze sobą lub gra w nowym uniwersum. Mi początkowo nie pasowało to wyjście, ale ostatecznie jestem zadowolony.
Po mimo zatrudnienia, Boris będzie jednak próbował kręcić własne lody, jakby co.
 
Martinez jest offline