Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2016, 20:14   #217
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Ale ja tę listę widziałem już chyba nawet jak byłem nad morzem, z komórki na waszym gdocu. Nie wiem czy w dokładnie takiej formie, ale z pewnością nie była dla mnie niespodzianką. Z listą nie było problemu (poza tym nie została nawet wyartykułowana w grze, tyko luźno poza nią), do momentu, w którym zrozumiałem, że wy to chcecie kupić TERAZ, a nie są to ogólne przyszłościowe plany

Odpowiedź na listę z mojej strony jak najbardziej się pojawiła. Albo nie ma, albo nie stać was, albo "może" jest u górników, a żarcie kazał kupić już Johny. Awantura się zaczęła gdy okazało się, że moja odpowiedź jest obraźliwa, nie spełniam moich gmowych obowiązków, a tak naprawdę to wybory w sesji są pozorne i stawiam przed wami złośliwie przeszkody

Poza tym przecież widziałem co robiliście, bo wrzuciliście kupę świetnych karczemnych dialogów.
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 26-04-2016 o 20:21.
Tadeus jest offline