Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2016, 20:51   #123
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Ehm dobra. Pora na mapę!




Problem jest taki, że strażnica przez obie sesje stała się łamiącym prawa czasoprzestrzeni częściowo wytworzonym przez autonomiczne światotworzenie dziwadłem

Poskładałem wszystko, co było o niej powiedziane do kupy.

Kwatery wcześniej nigdzie się tam nie pojawiały. Ale Kieska wspominał że idzie się kimnąć do kwater, a druga część drużyny gdzieś w pobliżu strażnicy szukała, czy ktoś ze strażników nie został na noc - wychodzi więc, że kwatery powinny tam być i być blisko, co nie jest nielogiczne ;]

Tak więc Gunther i Kieska wraz ze włamującymi się zbirami są w kwaterach. A reszta siedzi na zapleczu strażnicy (tej okrągłej, murowanej, stanowiącej rdzeń "garnizonu"), bo z tego co pamiętam ktoś też miał taki pomysł na tę budowlę

Czy obecny obraz i rozmieszczenie wydaje się spójne, czy pominąłem jakieś fakty?
 
Tadeus jest offline