Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2016, 22:08   #13
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
nie do końca, nie rzuciłeś żadną kością a rzut wykonałeś :P wiem jak to brzmi, ale jest ok, ja też na początku nie wiedziałem jak to się je. W pierwszym poście napisałem już jakich kości używajcie. Tu mi powiedz co ci wyszło bo link na serio nie działa.

Dekupini, Orthan ogólne przypomnienie. Zostały wam trzy dni dzięki prężnej odpisce kolegów. Orthan, ty niestety ostatni, ale już możesz sobie pościk przygotowywać. Podobnie jak Hakon tobie test spostrzegawczości niepotrzebny bo miałeś sporo czasu się przyjrzeć. Oczywiście nie zabraniam i jeśli chcesz to rzucaj, ale wiele więcej nie spostrzeżesz :P

Wiem, że pierwsza kolejka może wydawać się trochę chaotyczna, ale nic nie poradzę, taka moja natura. Hail Czincz.
 
__________________
Man-o'-War Część I

Ostatnio edytowane przez Baird : 26-04-2016 o 22:56.
Baird jest offline