Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2016, 11:45   #26
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Raist2 Zobacz post
Anime szkolne z mocami. Już wyjaśniam co mi mniej więcej chodzi po głowię. High school, dzień jak co dzień, idziemy do szkoły, zadowoleni czy nie to już kwestia indywidualna, spotykamy się z kolegami, rozmawiamy, śmiejemy się, uczymy, zakochujemy się (a co?), zwykłe życie zwykłego japońskiego animowanego nastolatka. ALE niektórzy z tychże nastolatków [(czyt. gracze i antagoniści (jeśli jacyś)] nie są tak do końca zwyczajni, czy to już odkryli, czy dopiero odkryją że mają w sobie jakieś moce, czy to magia, czy to inna chikara to już kwestia do omówienia. Oczywiście nikt poza zainteresowanymi nie wie że świat nie kończy się na nauce i pracy dla dobra społeczeństwa. Coś w ten deseń.
EDIT DOWN: Nie licząc Savage Worlds'a, nie trawię tej mechaniki.
No broń bosze nie na Savage Worlds Jak można chcieć rzucać kostką k4 albo k6 zamiast k100 kiedy spotykasz się ze znajomymi w sesji anime. I te skille bleee kompletnie się nie nadają do rozmów między postaciami Nie ma to jak powiedzieć, że ma się ochotę na sesję z dużym naciskiem na storytelling ale byle nie na X mechanice bo nie będzie mi do tego pasowała . W tym co opisałeś można by równie dobrze całkiem sobie darować mechanikę albo rzucić k4 i wybrać efekt z 4 opcji dostępnych jak w jRPGach No ale spoko standard, przywykłem już do takich sensownych wyjaśnień do czego się Savege nie nadają czyimś zdaniem
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem